O nas

Najważniejsze jest robić w życiu to, co się kocha.

Eprzekłady24 to profesjonalny serwis tłumaczeniowy z siedzibą w Toruniu, zapewniający obsługę klientów w zakresie tłumaczeń na terenie całego kraju i za granicą.

Profesjonalizm i rzetelność to nasze znaki rozpoznawcze, a zadowolenie klienta stanowi dla nas wartość nadrzędną. Dlatego też do każdej osoby lub firmy, która się do nas zgłasza podchodzimy w sposób indywidualny - proponujemy bardzo krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny.

Wszystkie tłumaczenia wykonujemy według najwyższych standardów warsztatowych z zachowaniem dbałości o językowe detale.

Wysoka jakość oferowanych przez nas usług osiągana jest dzięki współpracy z szerokim gronem doświadczonych lingwistów, których profesjonalizm poparty jest wszechstronnym wykształceniem oraz długoletnią praktyką zawodową. Tłumacze dobierani są indywidualnie do konkretnych zleceń pod kątem posiadanych specjalizacji.

Tłumaczenia ustne realizowane są na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy bezpośrednio na wskazany adres na terenie Torunia bądź też wysyłamy listem poleconym. Każdy klient ma utworzoną bazę terminologiczną wykonanych tłumaczeń, umożliwiającą optymalizację kosztów dla kolejnych zleceń.

Zależy nam na budowaniu długookresowej współpracy opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Właścicielem firmy jest Tomasz Leszczuk - anglista, tłumacz, absolwent Filologii Angielskiej na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Doświadczenie
lat
Pracowaliśmy dla
+ klientów
Przetłumaczyliśmy ponad
stron

Wyślij plik do wyceny, złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.